EcoSoft Linux
Uudiste arhiiv

01. september 2005

       Alates tänasest on majandustarkvara RAMIX hinnad keskkonnas Linux  25% soodsamad !

02. jaanuar 2004

       Alates tänasest suurenesid majandustarkvara RAMIX toodete - START ja NETO - poolt lubatavate andmemahtude piirangud kahekordseks, võimaldades töötada vastavalt kuni 10 000 ja 20 000 dokumendiga aastas !
       Uus toode RAMIX-MINI vastab endisele tootele START ja on saadaval sellest  25% soodsama hinnaga !

02. mai 2003

       EcoSoft OÜ on alustanud E-Raamatupidamisteenuse pakkumist firmadele, kes kasutavad majandustarkvara RAMIX keskkonnas Linux. Selline kombineeritud täisteenus toimib üle Interneti ja sobib hästi väiksematele kaubandus- ning tootmisfirmadele,

03. märts 2003

       Täienenud lepingute süsteem eristab nüüd selgelt majandustarkvara RAMIX 4 erinevat kasutuselevõtu võimalust:

Tarkvara ost :  100%      tarkvara hinnast
Tarkvara ost järelmaksuga :      9%      tarkvara hinnast
Tarkvara rent :      3.6%   tarkvara hinnast
Tarkvara ASP :      4.5%   tarkvara hinnast

01. jaanuar 2003

       Valminud on aruandegeneraatori detailiseerimise (Drill Down) funktsionaalsus.
Mitmetasemelised aruanded võimaldavad veeruväärtuse detailiseerimist. Seda tehes saab liikuda ühest koondaruandest teise, edasi detailsetesse aruannetesse jne kuni dokumendi- või sisestusvormide avamiseni.
       Uus aruandegeneraator sobib kasutamiseks kõikide RAMIX versioonidega.

02. september 2002

       Nüüd on võimalik hankida majandustarkvara RAMIX kasutusõigus kuni 22 korda odavama hinnaga !
Sellisel juhul on tegemist tarkvara ASP-teenusega, mille kuumakse suurus sõltub kasutatava tarkvara hinnast ja konkreetsest ASP-lepingust. Alternatiivse variandina säilib ka tarkvara ostu- ja rendivõimalus.
       Majandustarkvara RAMIX ASP-teenuse puhul peab kasutajal olema ainult Interneti ühendusega arvuti, mis töötab kaugtöökohana RAMIX tarkvara ja andmebaasidega meie spetsiaalselt selleks ettenähtud LINUX-serveril. Seejuures maksab kasutaja ainult teenuse - RAMIX-tarkvara kasutamise, arendamise ja teenindamise - eest.
       ASP-teenuse kuutasu sisaldab:

25. jaanuar 2002

       Meie kodulehekülje aadress on edaspidi  www.ecosoft.ee  ja E-posti aadress  ecosoft@ecosoft.ee !
Endised aadressid kehtivad paralleelselt kuni 31. märtsini k.a.

01. september 2001

       EcoSoft OÜ on loonud universaalse, konkreetsest majandustarkvarast sõltumatu WEB-põhjalise rakenduse - E-Kauplus - mis sobib kasutamiseks igale kodulehekülge omavale firmale kaupade, teenuste või toodete efektiivseks Interneti kaubanduseks. Igale firmale saab teha E-Kauplust kasutades unikaalse kodulehekülje lahenduse.
       Saadaval oleva E-Kaupluse demovariandiga tutvumiseks palume Teil täita kasutaja ankeet ja saata see meile. Pärast kohalejõudmist saadame Teile E-Kaupluse kokkupakitud arhiivi koos paigaldusjuhendiga.

       Soovime Teile meeldivat E-Kaupluse tarkvara proovimist!

27. aprill 2001

       EcoSoft OÜ on juurutanud esimese Eestis loodud majandustarkvara LINUX-terviklahenduse firmas Hansaco OÜ.
       Tegemist on ehitusmaterjalide kaubandusfirmaga, kus kasutatakse majandustarkvara RAMIX samaaegselt 8-l töökohal, mis on komplekteeritud ribakoodilugeja, kliendi magnetkaardi lugeja, jaemüügi kliendiekraani ja tseki-, maatriks- või laserprinteriga. Lisaks sellele on kasutusel kaugtöökohad firmajuhile ja raamatupidajale. Intensiivne sularaha- ja arvemüük tekitavad RAMIX-ile koormuse suurusega kuni 500 dokumenti päevas. Kaupade nomenklatuur on ligi 12 tuhat ja administreeritud kasutajaid 13.
       Tänu edukale juurutamisele on RAMIX-LINUX nüüdsest piisavalt standardiseeritud, et alustada selle rakendamist ka teistes firmades. Seejuures on RAMIX-LINUX hind vaid 25% kallim kui WINDOWS keskkonnas, võimaldades samal ajal märkimisväärset IT-kulude (üle 10 000.-/töökohalt) kokkuhoidu.

01. märts 2001

       Kehtima hakkab uus hinnakiri, milles on toimunud järgmised muudatused:

23. jaanuar 2001

       Meie firma - EcoSoft OÜ - saab täna 10. aastaseks !
Seoses sellega kehtib meil kuni veebruari lõpuni 20% hinnasoodustus majandustarkvarale RAMIX.

25. aprill 2000

       Majandustarkvarast RAMIX on valminud juba 10. versioon !
Sellega on kaasas meiepoolne garantii kuni 2001. aasta lõpuni. RAMIX-10.1 on tunduvalt parem - kasutajasõbralikum, töökindlam ja kaasaegsem - kui eelnevad versioonid. Seoses sellega alustame järjekordset versiooni uuendamist meie klientidel järgmistel tingimustel:

10. november 1999

       Nüüd on kõigil opsüsteemi LINUX kasutajatel võimalik kopeerida endale majandustarkvara RAMIX DEMO-variant.

15. aprill 1999

       Majandustarkvarast RAMIX on valminud 9. versioon - RAMIX-2000 !
Sellega on kaasas meiepoolne garantii saabuvaks sajandivahetuseks s.o. üleminekuks aastalt 1999 aastale 2000. RAMIX-2000 on vastavalt testitud, ei sisalda sajandivahetusega seotud vigu, puudusi või probleeme ning kasutab oma töös ainult 4-kohalisi aastaarve.

10. veebruar 1999

       Nüüd on kõigil huvilistel võimalik kopeerida endale majandustarkvara RAMIX DEMO-variant.

01. jaanuar 1999

       Kehtima hakkab uus hinnakiri, kus kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Kasutusel on väga lihtne uue versiooni- ja teeninduslepingute hinna arvutamise meetod. Versioonis 8.3 (1998-1999) on sees kõik uuest aastast kehtima hakkavad seadusandluse muudatused ja täiendused!

01. detsember 1998

       Alates tänasest töötab majandustarkvara RAMIX opsüsteemi LINUX keskkonnas !
Hinnad on selles keskkonnas vastavalt uuele hinnakirjale 2 korda odavamad kui näiteks opsüsteemis SCO-UNIX.

01. november 1998

       Alates tänasest suurenesid RAMIX toodete - START ja NETO poolt lubatavate andmemahtude piirangud vastavalt 5 000 ja 10 000 dokumendini aastas !
See tähendab, et need tooted on nüüd kasutajale veelgi soodsama hinnaga. RAMIX-BRUTO võimaldab töötada endiselt piiramatu arvu dokumentidega.

01. september 1998

       Nüüd on kõik meie tooted hinnakirjas 18% odavamad! Tarkvara hinnad hinnakirjas ja hinnamängus sisaldavad edaspidi käibemaksu. See ühtlustab nende esitlusviisi RAMIX toodete hindadega erinevates müügikohtades.

01. august 1998

       Nüüd on võimalik hankida majandustarkvara RAMIX kasutusõigus 10 korda odavama hinnaga! Sellisel juhul on tegemist tarkvara ühe kuu rendimaksuga. Alternatiivse variandina säilib ka tarkvara hinnale rajanev ostuvõimalus. Nende põhilised erinevused:

      1. Rendihind

      2. Ostuhind